Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wypożyczenie samochodu - wskazówki

Wypożyczenie samochodu - wskazówkiSamochody wypożyczane są z różnych powodów. Czasem jest to spowodowane awarią własnego pojazdu, innym razem chęcią sprawdzenia danego modelu auta przed kupnem. Pojazdy wypożyczane są również na wakacje, podczas wyjazdu w podróż służbową, a coraz częściej jako atrakcyjna alternatywa dla kupna własnego auta. O czym należy pamiętać wynajmując samochód? Dlaczego warto wynająć auto w Amigo rent a car? O tym w artykule poniżej.

Ostateczna cena wynajmu samochodu

Przeglądając oferty różnych wypożyczalni aut należy dokładnie sprawdzić, czy cena za wynajem pojazdu podana na stronie internetowej jest ceną ostateczną oraz jakie są opłaty dodatkowe. Niejednokrotnie okazuje się kwota opłat dodatkowych przewyższa koszt samego wynajmu samochodu. Najczęściej wypożyczalnie samochodów doliczają opłaty za dostarczenie auta pod adres Klienta, za tzw. przygotowanie pojazdu, za wynajem fotelików dla dzieci albo wymagają wpłacenia bardzo dużej kwoty kaucji. W Amigo rent a car dążymy do tego by maksymalnie zredukować wszelkie opłaty dodatkowe do niezbędnego minimum. Wynajem auta w naszej wypożyczalni to bezpłatne podstawienie i odbiór samochodu na terenie miasta, brak opłat przygotowawczych, bezpłatny wynajem bezpiecznych fotelików ISOFIX dla dzieci. Niewielkie opłaty dodatkowe mogą pojawić się jedynie przy późnych wieczornych lub nocnych godzinach wynajmu samochodu, dostarczeniu poza miasto, w którym mieści się nasza wypożyczalnia aut lub przy chęci wyjazdu w dalszą podróż poza granicę kraju. Innymi słowy proste przejrzyste zasady i brak ukrytych opłat.

Doświadczenie na rynku wynajmu aut

Każdego roku na rynku pojawia się wiele nowych wypożyczalni samochodów, podobna ilość dla równowagi nagle znika z rynku. Warto wynajmując auto stawiać na firmy od lat funkcjonujące na rynku wypożyczalnia samochodów, posiadające doświadczenie, wiedzę i odpowiednio wykwalifikowany zespół pracowników. Nasza wypożyczalnia aut funkcjonuje z powodzeniem na rynku od 2011 roku obsługując w tym czasie tysiące zadowolonych Klientów, z których wielu wraca do nas wielokrotnie. Wynajem samochodu w Amigo rent a car to pewność otrzymania na czas i w umówionym miejscu czystego, sprawnego, bezpiecznego samochodu.

Wcześniejsza rezerwacja

Rezerwacja auta na wynajem z wyprzedzeniem zwiększa szansę na otrzymanie oferty idealnie skrojonej na potrzeby Klienta. Wypożyczenie samochodu na kilka tygodni (lub przynajmniej kilka dni) naprzód to większy wybór modeli, częstokroć możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Jest to szczególnie ważne, gdy zamierzamy wynająć auto w tzw. „gorącym sezonie”, czyli przed długim weekendem, w czasie letnich wakacji, świąt lub ferii zimowych. Wtedy dostępność modeli w wypożyczalniach zazwyczaj spada i lepsze auta otrzymują ci, którzy o ich wynajęciu pomyśleli wcześniej. Dlatego też warto już dziś zarezerwować auto w Amigo rent a car. Przy dłuższym wynajmie samochodu jesteśmy otwarci na negocjacje ceny i indywidualne, specjalne warunki. Do każdego Klienta staramy się podejść indywidualnie, bo każdy Klient jest dla nas ważny!

Wybór najlepszej oferty

Decydując się na wynajem samochodu warto zastanowić się jaki rodzaj samochodu jest nam rzeczywiście potrzebny oraz jaką taryfę opłat wybrać. Jeśli podróżujemy w pojedynkę i na niedużych dystansach warto wynająć auto z klasy A lub B. Jeśli mamy sporo bagażu i/lub jedziemy w kilka osób lepiej zdecydować się wypożyczenie samochodu większego. W Amigo rent a car dajemy Klientom jeszcze jeden atrakcyjny wybór – mogą zamówić wynajem auta z limitem lub bez limitu przebiegu. Wynajmy samochodów z limitem przebiegu cieszą się bardzo dużą popularnością i stanowią większość wszystkich wypożyczeń aut jakie realizujemy. Zamawiając pojazdu np. na 7 dni ze średniodziennym limitem przebiegu 250 km możemy przejechać łącznie do 1750 km. To bardzo dużo, jeśli nie zamierzamy w tym czasie objechać wzdłuż i wszerz całej Polski. Cena takiego wynajmu jest dużo niższa niż standardowej opcji bez limitu przebiegu. Co jeśli jednak przejedziemy więcej niż zamówiony limit? Wtedy po zakończeniu wynajmu samochodu dopłacimy jedynie od 20 do 30 groszy za każdy nadprogramowy kilometr.

Powrót
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car