Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.Wynajem samochodów - Poznań

Biuro:

Telefon:+48 607-49-49-52

Bezpłatne podstawienie - całe miasto, np.:

  • Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1, 61-819 Poznań
  • Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1, 61-819 Poznań
  • Port Lotniczy Poznań Ławica, ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Wynajem aut Poznań

Wypożyczalnia samochodów Amigo Renat a Car umożliwia również tani wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy w mieście Poznań. Wszystkie samochody z wypożyczalni Amigo rent a car są wyposażone w klimatyzację, ubezpieczone, serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi, czyste oraz zatankowane do pełna. Gwarantujemy najwyższą jakość wynajmowanych samochodów, a przypadku niespodziewanych przygód na drodze zapewniamy 24h wsparcie techniczne w trakcie wynajmu. Za wynajem samochodu w Poznaniu możesz zapłacić kartą lub gotówką w walucie obcej.

Więcej o mieście Poznań

Poznań jest piątym pod względem ludności miastem w Polsce. Miasto to jest jednym z największych w Polsce ośrodków kulturalnych i naukowych. Położone jest nad rzeką Wartą w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Poznań jest też ważnym węzłem komunikacyjnym, w którym znajduje się międzynarodowe lotnisko Poznań-Ławica oraz skrzyżowanie autostrady A2 z kilkoma drogami krajowymi.

Będąc w Poznaniu skorzystaj z wypożyczalni samochodów Amigo rent a car. Wynajem samochodu możliwy jest na lotnisku Poznań-Ławica, na dworcu kolejowym oraz w każdej innej lokalizacji. Dostarczenie auta na terenie całego Poznania jest bezpłatne. Korzystając z usług naszej wypożyczalni będziesz mógł szybko i sprawnie zobaczyć najciekawsze miejsca. W Poznaniu polecamy m.in. Stare Miasto z pięknym rynkiem, Katedrę, Park Cytadela, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Jezioro Malta. Dzięki wynajmie auta możesz zobaczyć też wiele miejsc wokół Poznania, jak Wzgórze Widokowe Dziewicza Góra w Puszczy Zielonka, Wielkopolski Park Narodowy, zabytkowy pałac i park w Rogalinie. Poznań to również świetna baza wypadowa do innych miast w Polsce, takich jak np. Wrocław czy Warszawa, do której szybko i bezpiecznie dojedziesz autostradą A2. Tą samą autostradą w ciągu 3 godzin możesz dostać się do Berlina.

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Zadzwoń i zarezerwuj już dziś auto w Poznaniu w Amigo rent a car. Przyleć do Poznania i odbierz bez dodatkowych kosztów samochód na lotnisku Poznań-Ławica. Wypożyczalnia samochodów Amigo rent a car docenia stałych Klientów. Odwiedzasz Poznań częściej? Już przy drugim wynajmie możesz otrzymać Kartę Klienta Amigo rent a car uprawniającą Cię do dodatkowych rabatów. Zadzwoń +48 607-49-49-52, wyślij mail na rezerwacja@amigorentacar.pl lub wypełnij nasz formularz rezerwacyjny

Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car