Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.Wynajem samochodów - Szczecin

Biuro:

ul. Rydla 66b,
70-783 Szczecin
Telefon:+48 607-49-49-52

Bezpłatne podstawienie - całe miasto, np.:

  • Dworzec PKP, ul. Kolumba 1, 70-095 Szczecin

Wynajem aut Szczecin i Szczecin-Goleniów

Wypożyczalnia samochodów Amigo Renat a Car umożliwia tani wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy w mieście Szczecin, Stargard i Goleniów Lotnisko. Wszystkie samochody z wypożyczalni Amigo rent a car są wyposażone w klimatyzację, ubezpieczone, serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi, czyste oraz zatankowane do pełna. Gwarantujemy najwyższą jakość wynajmowanych samochodów, a przypadku niespodziewanych przygód na drodze zapewniamy 24h wsparcie techniczne w trakcie wynajmu. Za wynajem samochodu w Szczecinie, Stargardzie i Goleniów Lotnisko możesz zapłacić kartą lub gotówką w walucie obcej.

Więcej o mieście Szczecin

Szczecin jest siódmym pod względem ludności miastem w Polsce. Miasto to jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i naukowym. Położone jest nad malowniczym rozlewiskiem rzeki Odry oraz nad Jeziorem Dąbie – jednym z największych w Polsce. W bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina znajdują się aż trzy duże kompleksy leśne: Puszcza Bukowa, Puszcza Wskrzańska, Puszcza Goleniowska oraz Zalew Szczeciński i Jezioro Miedwie, bedące jednym z największych jezior w Polsce. Szczecin jest też ważnym węzłem komunikacyjnym, w którym znajduje się skrzyżowanie autostrady A6 i drogi ekspresowej S3 z kilkoma drogami krajowymi. W pobliskim Goleniowie znajduje się również międzynarodowy port lotniczy Szczecin-Goleniów.

Będąc w Szczecinie skorzystaj z wypożyczalni samochodów Amigo rent a car. Wynajem samochodu możliwy jest na dworcu kolejowym oraz w każdej innej lokalizacji. Dostarczenie auta na terenie całego Szczecina jest bezpłatne. Wynajem samochodu w Amigo rent a car możliwy jest również na lotnisku Szczecin-Goleniów oraz w mieśce Stargard. Korzystając z usług naszej wypożyczalni będziesz mógł szybko i sprawnie zobaczyć najciekawsze miejsca. W Szczecinie polecamy m.in. Wały Chrobrego z pięknymi nadodrzańskimi bulwarami, Zamek Książąt Pomorskich, Katedrę, Park Kasprowicza, Jasne Błonia, urokliwe Jezioro Szmaragdowe, Jezioro Dąbie, kawiarnię Cafe22 zlokalizowaną na 22-piętrze z pięknym widokiem na miasto i okolice. Dzięki wynajmie auta możesz zobaczyć też wiele miejsc wokół Szczecina, takich jak Park Krajobrazowy Puszcza Bukowa, Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry, Jezioro Miedwie, Zalew Szczeciński. Szczecin to również świetna baza wypadowa do innych miejscowości. Nieco ponad godzina wystarczy by dotrzeć do Berlina oraz nad piękne piaszczyste bałtyckie plaże w Międzyzdrojach i Świnoujściu, a także do Wolińskiego Parku Narodowego.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin i Szczecin-Goleniów

Zadzwoń i zarezerwuj już dziś auto w Szczecinie w Amigo rent a car. Przyleć do Szczecina i odbierz samochód na lotnisku Szczecin-Goleniów. Wypożyczalnia samochodów Amigo rent a car docenia stałych Klientów. Odwiedzasz Szczecin częściej? Już przy drugim wynajmie możesz otrzymać Kartę Klienta Amigo rent a car uprawniającą Cię do dodatkowych rabatów. Zadzwoń +48 607-49-49-52, wyślij mail na rezerwacja@amigorentacar.pl lub wypełnij nasz formularz rezerwacyjny

Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car