Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychOtwórz menuWróć na strone główną
Język polskiAngielskiHiszpański

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wypożyczanie samochodu z Kartą Rodziny oraz inne promocje i rabaty

PromocjeWynajem samochodu może być jeszcze tańszy jeśli skorzystamy z wielu możliwych rabatów i promocji. Przykładowo osoby posiadające ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny lub lokalną Szczecińską Kartę Rodziny w wypożyczalni samochodów Amigo rent a car Szczecin otrzymują rabat 10% na wynajem auta z limitem kilometrów. Zniżka ta naliczana jest w przypadku wypożyczenia pojazdu w miastach takich jak Szczecin, Goleniów Lotnisko, Berlin, Stargard, Świnoujście, Międzyzdroje lub w innych miejscowościach zlokalizowanych wokół biura w Szczecinie.

Wynajem samochodu w naszej wypożyczalni może być jeszcze korzystniejszy jeśli w naszej pracy, firmie lub rodzinie jest zapotrzebowanie na usługę profesjonalnego filmowania. Nasza siostrzana firma Amigo Film Foto realizuje filmy promocyjne, spoty reklamowe, filmy i zdjęcia z wesela, chrztu, filmy szkoleniowe, reportaże filmowe oraz zajmuje się również wykonywaniem profesjonalnych nagrań i zdjęć z drona "z lotu ptaka". Wypożyczenie auta w Amigo rent a car to co najmniej 10% rabatu na wykonanie filmu w Amigo Film Foto. Więcej o tym jakie filmy i zdjęcia mogą zostać wykonane wraz z portfolio można znaleźć na stronie.

Powrót
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car