Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wynajem samochodu na miesiąc - kiedy wybrać tą opcję?

Wypożyczanie samochodu średnioterminoweWypożyczenie auta na miesiąc (lub dłużej) z limitem kilometrów jest świetną opcją dla wszystkich, którzy potrzebują samochód na dłuższy okres czasu i miesięcznie przejeżdżają nie więcej niż 3000-5000 km. Ktoś mógłby zapytać: czy kilka tysięcy kilometrów miesięcznie to dużo? Odpowiedź na to pytanie brzmiałaby wówczas tak: statystycznie rzecz ujmując to dużo.

Tak naprawdę zdecydowana większość osób na co dzień użytkujących swoje samochody nigdy nie jeździ więcej niż podana ilość km. Nawet jeśli danego dnia przejeżdżamy więcej jadąc daleko do Klienta lub prywatnie w odwiedziny czy na wycieczkę, to przez kolejne dni zwykle auta używamy dużo mniej. Uśredniając średni miesięczny przebieg to nie więcej niż 100-150 km dziennie. Nawet wielu przedstawicieli handlowych pokonujących trasy od miasteczka do miasteczka zwykle mieści się w zakresie 5000 km przez cały miesiąc. Dzieje się tak dlatego, że po pięciu dniach intensywnego jeżdżenia następują 2 dni postoju samochodu na parkingu. Wskutek tego auto jest wówczas wykorzystywane intensywnie nie więcej niż 20 dni w miesiącu, co daje średnio po 250 km na każdy dzień.

Warto przed wynajmem samochodu na dłuższy okres w Szczecinie, Goleniowie, Stargardzie, Poznaniu, Świnoujściu czy w innym mieście zastanowić się ile kilometrów będziemy musieli przejechać. Może się okazać, że nie jest ich tak wiele jak się pierwotnie wydaje i nie warto przepłacać wybierając droższe opcje. Nad wypożyczeniem samochodu na miesiąc z limitem przebiegu warto się zastanowić nawet wtedy kiedy zastanawiamy się nad wynajmem auta np. na 25 dni. Częstokroć bowiem cena wypożyczenia pojazdu na miesiąc z limitem przebiegu jest niższa niż przeliczana według stawek dobowych. Wprawdzie limit kilometrów jest wówczas niższy, ale - tak jak wspomniano - zwykle w zupełności wystarczający. Jeśli natomiast źle ocenimy ilość kilometrów jakie chcemy przejechać i auto wróci z większym przebiegiem niż umówiony, wówczas w wypożyczalni samochodów Amigo rent a car zapłacimy tylko między 20 a 30 groszy za każdy nadliczbowy kilometr.

Powrót
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car