Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychOtwórz menuWróć na strone główną
Język polskiAngielskiHiszpański

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Czy auta z wypożyczalni to dobry wybór na środek transportu na wakacje?

Wypożyczanie samochodu wakacjeWyjazd na wakacje to szereg decyzji do podjęcia. Jedną z nich, prawie tak samo istotną jak cel i termin podróży jest środek transportu, jaki zostanie wybrany. Wśród wielu dostępnych opcji często wybierany jest wynajem samochodu z wypożyczalni. Czy takie rozwiązanie jest dobre? Przyjrzyjmy się wadom i zaletom aut z wypożyczalni jako środka transportu na wakacje.

czytaj więcej
Wynajem samochodu na lotnisku - wygoda podróżowania bez ograniczeń

Wynajem samochodu na lotniskuWypożyczalnia samochodów Amigo rent a car oferuje wynajem aut na lotniskach: Szczecin-Goleniów, Poznań, Berlin Schonefeld i Tegel. Wypożyczanie pojazdów na lotniskach jest przydatne nie tylko dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, ale też dla ceniących mobilność i swój czas osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi. Dzięki wynajęciu auta od razu po opuszczeniu pokładu samolotu możemy wygodnie przetransportować się z lotniska w każde inne miejsce, bez oglądania się na nieregularnie jeżdżącą komunikację publiczną, porę dnia, nocy, czy panującą pogodę. Wynajem samochodu z lotniska to również bardzo wygodna alternatywa dla taksówek, które bywają drogie. Ich koszty mogą być wysokie szczególnie w przypadku lotnisk oddalonych od miasta takich jak np. Port Lotniczy Szczecin Goleniów. Wynajem samochodu na lotnisku to proste, przystępne cenowo rozwiązanie bardzo ułatwiające podróżowanie.

czytaj więcej
Wypożyczenie samochodu - wskazówki

Wypożyczenie samochodu - wskazówkiSamochody wypożyczane są z różnych powodów. Czasem jest to spowodowane awarią własnego pojazdu, innym razem chęcią sprawdzenia danego modelu auta przed kupnem. Pojazdy wypożyczane są również na wakacje, podczas wyjazdu w podróż służbową, a coraz częściej jako atrakcyjna alternatywa dla kupna własnego auta. O czym należy pamiętać wynajmując samochód? Dlaczego warto wynająć auto w Amigo rent a car? O tym w artykule poniżej.

czytaj więcej
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car