Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wypożyczanie samochodu z Kartą Rodziny oraz inne promocje i rabaty

PromocjeWynajem samochodu może być jeszcze tańszy jeśli skorzystamy z wielu możliwych rabatów i promocji. Przykładowo osoby posiadające ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny lub lokalną Szczecińską Kartę Rodziny w wypożyczalni samochodów Amigo rent a car Szczecin otrzymują rabat 10% na wynajem auta z limitem kilometrów.

czytaj więcej
Wynajem samochodu na miesiąc - kiedy wybrać tą opcję?

Wypożyczanie samochodu średnioterminoweWypożyczenie auta na miesiąc (lub dłużej) z limitem kilometrów jest świetną opcją dla wszystkich, którzy potrzebują samochód na dłuższy okres czasu i miesięcznie przejeżdżają nie więcej niż 3000-5000 km.

czytaj więcej
Wynajem samochodu z limitem kilometrów - czy to się opłaca?

Wypożyczanie samochodó z limitem kilometrówWiększość obecnych na rynku wypożyczalni samochodów posiada rozbudowane cenniki wynajmu. Stawki za wypożyczenie zależne są od klasy wynajmowanego samochodu oraz okresu czasu na jaki jest zamawiany. W Amigo rent a car dodajemy jeszcze jedną możliwość wyboru, czyli wynajem auta z limitem kilometrów.

czytaj więcej
Dlaczego wynajem samochodu jest dobrym rozwiązaniem dla Polaków na stałe mieszkających za granicą?

Wypożyczanie samochodu za granicąObecnie parę milionów Polaków mieszka i pracuje za granicą. Zdecydowana większość z nich nie zrywa jednak zupełnie kontaktów z pozostającą w ojczystym kraju rodziną, przyjaciółmi. Rodzi to potrzebę regularnego odwiedzania kraju. Kupujemy bilety na lotnisko, na samolot, umawiamy spotkania z bliskimi.

czytaj więcej
Czy auta z wypożyczalni to dobry wybór na środek transportu na wakacje?

Wypożyczanie samochodu wakacjeWyjazd na wakacje to szereg decyzji do podjęcia. Jedną z nich, prawie tak samo istotną jak cel i termin podróży jest środek transportu, jaki zostanie wybrany. Wśród wielu dostępnych opcji często wybierany jest wynajem samochodu z wypożyczalni. Czy takie rozwiązanie jest dobre? Przyjrzyjmy się wadom i zaletom aut z wypożyczalni jako środka transportu na wakacje.

czytaj więcej
Wynajem samochodu na lotnisku - wygoda podróżowania bez ograniczeń

Wynajem samochodu na lotniskuWypożyczalnia samochodów Amigo rent a car oferuje wynajem aut na lotniskach: Szczecin-Goleniów, Poznań, Berlin Schonefeld i Tegel. Wypożyczanie pojazdów na lotniskach jest przydatne nie tylko dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, ale też dla ceniących mobilność i swój czas osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi. Dzięki wynajęciu auta od razu po opuszczeniu pokładu samolotu możemy wygodnie przetransportować się z lotniska w każde inne miejsce, bez oglądania się na nieregularnie jeżdżącą komunikację publiczną, porę dnia, nocy, czy panującą pogodę. Wynajem samochodu z lotniska to również bardzo wygodna alternatywa dla taksówek, które bywają drogie. Ich koszty mogą być wysokie szczególnie w przypadku lotnisk oddalonych od miasta takich jak np. Port Lotniczy Szczecin Goleniów. Wynajem samochodu na lotnisku to proste, przystępne cenowo rozwiązanie bardzo ułatwiające podróżowanie.

czytaj więcej
Wypożyczenie samochodu - wskazówki

Wypożyczenie samochodu - wskazówkiSamochody wypożyczane są z różnych powodów. Czasem jest to spowodowane awarią własnego pojazdu, innym razem chęcią sprawdzenia danego modelu auta przed kupnem. Pojazdy wypożyczane są również na wakacje, podczas wyjazdu w podróż służbową, a coraz częściej jako atrakcyjna alternatywa dla kupna własnego auta. O czym należy pamiętać wynajmując samochód? Dlaczego warto wynająć auto w Amigo rent a car? O tym w artykule poniżej.

czytaj więcej
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car