Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wynajem samochodu z limitem kilometrów - czy to się opłaca?

Wypożyczanie samochodó z limitem kilometrówWiększość obecnych na rynku wypożyczalni samochodów posiada rozbudowane cenniki wynajmu. Stawki za wypożyczenie zależne są od klasy wynajmowanego samochodu oraz okresu czasu na jaki jest zamawiany. W Amigo rent a car dodajemy jeszcze jedną możliwość wyboru, czyli wynajem auta z limitem kilometrów. W przypadku wybrania opcji z dziennym limitem 250 kilometrów wynajem samochodu jest jeszcze tańszy niż przy standardowej ofercie. Jest to bardzo popularny wśród naszych Klientów wybór. Przykładowo na wynajem auta z limitem przebiegu decyduje się ponad połowa spośród wszystkich Klientów w naszym oddziale w Szczecinie. Opcja wynajmu z limitem jest często wybierana również w innych miejscach obsługiwanych przez naszą wypożyczalnię samochodów, np. na lotnisku Szczecin Goleniów, Berlin Schonefeld, Berlin Tegel czy Stargard.

Dlaczego tak wielu Klientów wybiera wynajem auta z limitem?

Otóż 250 km wydaje się niedużą ilością tylko przy wynajmie na 1 dzień. Jeśli jednak wypożyczenie trwa np. 3 dni, to łączna suma kilometrów do przejechania wynosi 750 km. Jeśli wynajem auta jest na tydzień, wtedy limit wzrasta już do 1750 km. Ile to jest 1750 km? To tyle jak ze Szczecina do Krakowa, następnie do Warszawy, Poznania, powrót do Szczecina i jeszcze zostaje trochę kilometrów z limitu na pojeżdżenie po odwiedzanych miastach. Dużo, prawda? Dzieje się tak dlatego, że limit 250 km jest limitem średniodobowym, czyli nie ingerujemy w to ile Klient naszej wypożyczalni samochodów przejedzie danego dnia, tylko ile kilometrów zrobi łącznie przez cały okres wynajmu auta. Jeśli zatem ktoś chce wynająć samochód może sporo zaoszczędzić jeśli przed rozpoczęciem wypożyczenia przeliczy ile mniej więcej kilometrów zamierza przejechać. Warto to zrobić, zwłaszcza, że przekroczenie limitu przebiegu kosztuje tylko między 20 a 30 groszy za nadliczbowy kilometr. Oszczędności z tytułu wybrania opcji wynajmu samochodu z limitem są znaczne: przy tygodniowym wypożyczeniu to nawet 175 zł różnicy przy klasie C.

Powrót
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car