Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Wynajem samochodu na lotnisku - wygoda podróżowania bez ograniczeń

Wynajem samochodu na lotniskuWypożyczalnia samochodów Amigo rent a car oferuje wynajem aut na lotniskach: Szczecin-Goleniów, Poznań, Berlin Schonefeld i Tegel. Wypożyczanie pojazdów na lotniskach jest przydatne nie tylko dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, ale też dla ceniących mobilność i swój czas osób indywidualnych oraz rodzin z dziećmi. Dzięki wynajęciu auta od razu po opuszczeniu pokładu samolotu możemy wygodnie przetransportować się z lotniska w każde inne miejsce, bez oglądania się na nieregularnie jeżdżącą komunikację publiczną, porę dnia, nocy, czy panującą pogodę. Wynajem samochodu z lotniska to również bardzo wygodna alternatywa dla taksówek, które bywają drogie. Ich koszty mogą być wysokie szczególnie w przypadku lotnisk oddalonych od miasta takich jak np. Port Lotniczy Szczecin Goleniów. Wynajem samochodu na lotnisku to proste, przystępne cenowo rozwiązanie bardzo ułatwiające podróżowanie.

Wynajem aut z lotniska - dlaczego warto?

Zazwyczaj lotnisko oddalone jest od miasta o kilka lub nawet kilkadziesiąt kilometrów. Z tego względu często jest problem ze sprawnym dotarciem do miejsca docelowego. Ta sama sytuacja ma miejsce, gdy kończąc podróż znów trzeba wrócić w miejsce startu samolotu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów nasza wypożyczalnia samochodów dostarcza auta na wynajem na lotniska w Szczecinie, Poznaniu oraz Berlinie. Zapewnia to swobodę w podróżowaniu, ponieważ nie trzeba być uzależnionym od rozkładu jazdy komunikacji oraz dostępnych połączeń. Wynajem samochodu na lotnisku skraca też czas potrzebny na podróż oraz zwiększa jej komfort. Jest to również nieocenione przy podróżowaniu z dziećmi – dzięki wynajętemu pojazdowi można szybko i sprawnie przetransportować pociechy wszędzie tam gdzie chcemy.

Wynajem aut w Amigo rent a car – dlaczego najlepiej wybrać nas?

Wypożyczenie samochodu w Amigo rent a car to gwarancja otrzymania na czas czystego, sprawnego technicznie pojazdu. Przed każdym wynajmem auta na lotnisku sprawdzamy informacje o przebiegu lotu naszych Klientów oraz o ewentualnych zmianach w godzinie przylotu, czy odlotu. Dzięki temu nasi Klienci mogą przesiąść się z samolotu prosto do samochodu. Same formalności zajmują nie więcej niż 10-15 min, w razie potrzeby kierowca pomoże przy przeniesieniu i załadowaniu walizek oraz zamontowaniu fotelika dla dziecka.

Wypożyczalnia samochodów Amigo rent a car w przeciwieństwie do większości innych wypożyczalni aut oferuje bezpłatny wynajem fotelika dla dzieci. Wypożyczając samochód płacisz tylko za wynajem auta, a fotelik otrzymujesz gratis! W większości wypożyczalni pojazdów doposażenie wynajętego samochodu w foteliki znacznie zwiększa ostateczną cenę za wynajem auta, a czasem nawet prawie podwaja łączny koszt usługi. Jeżeli chcemy wypożyczyć samochód z lotniska, wystarczy zarezerwować go uprzednio za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie lub mailowo.

W przypadku znacznych opóźnień w locie, czy nawet zmian miejsca lądowania samolotu, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nie zostawić Klienta bez możliwości wypożyczenia auta. Jeśli trzeba, poczekamy, a nawet – w miarę możliwości – dowieziemy wynajęty samochód w inne miejsce.

Powrót
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car