Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wyślij pytanie

(jeśli zostawisz nr swojego telefonu, to oddzwonimy)

Twoje pytanie:

Chcemy mieć pewność, że nie wysyłasz spamu. Kliknij w kwadrat poniżej.

Dlaczego wynajem samochodu jest dobrym rozwiązaniem dla Polaków na stałe mieszkających za granicą?

Wypożyczanie samochodu za granicąObecnie parę milionów Polaków mieszka i pracuje za granicą. Zdecydowana większość z nich nie zrywa jednak zupełnie kontaktów z pozostającą w ojczystym kraju rodziną, przyjaciółmi. Rodzi to potrzebę regularnego odwiedzania kraju. Kupujemy bilety na lotnisko, na samolot, umawiamy spotkania z bliskimi. Jak jednak dojechać z lotniska do miejsca docelowego i później z powrotem na lotnisko oraz jak się przemieszczać po kraju by załatwić swoje sprawy i spotkać się z bliskimi? Wiadomo jak często działa (lub raczej nie działa) komunikacja publiczna, jak mało jest połączeń z lotniska do miejsc innych niż największe miasta... Tu z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów oferująca usługę krótkoterminowego wynajmu aut z podstawieniem pojazdu na teren wybranego portu lotniczego. Dzięki temu prosto z samolotu można przesiąść się do samochodu. Wynajem samochodów na lotnisku jest doskonałym sposobem na wygodne i szybkie podróżowanie po kraju. Dzięki wypożyczalni samochodów oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze.

Ktoś mógłby zapytać: pieniądze, skoro trzeba płacić za wynajem auta? Tak! Po pierwsze dlatego, że czas to pieniądz, więc oszczędzając czas oszczędzamy i pieniądze. Po drugie zdecydowana większość Polaków pozostawiająca swój samochód w kraju (po to by był do dyspozycji podczas ich przyjazdów), po kilku, kilkunastu miesiącach zaczyna rozumieć, że się to nie opłaca. Dlaczego? Ponieważ utrzymanie samochodu sporo kosztuje (ubezpieczenie, naprawy, badania techniczne, coroczna wymiana oleju, utrata wartości rynkowej), a do tego ostatecznie ktoś przecież musi przyjechać tym autem na lotnisko, a później zabrać je z powrotem do domu. Okazjonalne kilka razy do roku wypożyczenie samochodu na lotnisku jest rozwiązaniem tańszym, a do tego umożliwia korzystanie z nowych, bezpiecznych, niezawodnych samochodów bez konieczności proszenia się rodziny i znajomych o transport. Amigo rent a car to wypożyczalnia samochodów, która działa na lotniskach Szczecin Goleniów, Poznań. Wynajem samochodu jest możliwy również na lotniskach Berlin Schonefeld i Berlin Tegel. Co istotne nasza wypożyczalnia aut nie nalicza żadnych opłat za wynajem fotelika dla dzieci, co jest niezwykle rzadkie na rynku rent a car. Jeśli chcesz zarezerwować auto zadzwoń, napisz maila lub dokonaj rezerwacji przez system znajdujący się na naszej stronie.

Powrót
Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car