Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wypożyczalnia samochodów z automatyczną skrzynią biegów Szczecin

Lubisz jeździć automatem? W takim razie należysz do coraz liczniejszej grupy kierowców ceniących sobie niewątpliwą wygodę tego rodzaju rozwiązania. Skrzynia automatyczna sprawdza się zarówno podczas jazdy w korku, jak i na dłuższej trasie. Nic zatem dziwnego, że w wielu krajach na świecie większość kierowców nie wyobraża sobie korzystania z innej skrzyni biegów jak automatyczna.

W naszej wypożyczalni samochodów z pewnością znajdziesz właściwy model dla siebie. Na wynajem posiadamy wiele aut z automatyczną skrzynią biegów, zarówno niedużych miejskich, jak i większych. U nas nie musisz iść na kompromisy – wybierz model i rodzaj skrzyni biegów jaki najbardziej lubisz!

Samochody z automatyczną skrzynią biegów cieszą się największą popularnością wiosną i latem oraz w okresach świąt. Dlatego też by mieć pewność wynajęcia takiego auta w tym okresie, warto dokonać rezerwacji możliwie szybko z odpowiednim wyprzedzeniem.

Powrót do strony głównej

Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car