Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Wynajem samochodów – opcja z limitem przebiegu

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów podchodzącą elastycznie do potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się nie tylko wiele różnych modeli z manualną lub automatyczną skrzynią biegów ale również możliwość obniżenia kosztów wynajmu poprzez skorzystanie z opcji wypożyczenia z limitem kilometrów.

Co oznacza wynajem auta z limitem km? Przede wszystkim wynajem tańszy o około 25%. Po drugie ofertę skrojoną na swoje własne potrzeby. W trakcie rezerwacji samochodu można wybrać opcję limitowanego przebiegu 250 km na dobę. Jeśli wynajmujesz samochód przykładowo na 5 dni to do przejechania masz 1250 km (5 x 250). Dla wygody naszych Klientów nie ma dla nas znaczenia, czy w jeden dzień przejedziesz 500 km, a w pozostałe po 100-150, ważne by zmieścić się w łącznym limicie. Jeśli jednak z pewnych powodów przejedziesz więcej niż planowałeś i nie zmieścisz się w limicie wówczas za każdy nadliczbowy km zapłacisz tylko między 0,20 a 0,30 zł, zależnie od klasy wynajętego samochodu. Opcja wypożyczenia z limitem przebiegu jest bardzo popularna wśród naszych Klientów decydujących się na wynajem samochodu w Szczecinie, Stargardzie czy w Goleniowie.

Zastanawiasz się dlaczego taki rodzaj wynajmu jest tak często wybierany? Jak już napisano obniża on koszt wynajmu o około 25% przy jednoczesnym zachowaniu możliwości aktywnego wykorzystywania samochodu. Jeśli wynajmujesz auto na tydzień to przy opcji z limitem masz do przejechania aż 1750 km. Ile to jest? To mniej więcej tak jak ze Szczecina do Gdańska, z Gdańska do Warszawy, z Warszawy do Wrocławia i z Wrocławia z powrotem do Szczecina i jeszcze nieco kilometrów na pojeżdżenie po mieście!

Powrót do strony głównej

Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car