Informacja SARS-CoV-2 (COVID-19)

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nasze samochody przed wynajmem są gruntownie czyszczone, a klamki, kierownica, dźwignia zmiany biegów i inne newralgiczne miejsca dezynfekowane. Ponadto celem minimalizacji ryzyka w związku z koronawirusem każda transakcja może zostać opłacona kartą, bez korzystania z gotówki. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

zamknij i nie pokazuj więcej >>>

Wróć na strone głównąOtwórz menu
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Język polskiAngielskiHiszpański
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczychWypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych
Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Zarezerwuj samochód


Klasa samochodu


Odbiór samochodu


Zwrot samochodu

Twoje zadowolenie naszym priorytetem – jeszcze więcej korzyści dla Klientów naszej wypożyczalni samochodów!

Zawsze dążymy przede wszystkich do tego by każdy Klient naszej wypożyczalni samochodów był w pełni zadowolony z otrzymanej usługi w Szczecinie, Stargardzie, Goleniowie, Świnoujściu czy w każdym innym mieście. Wielu z naszych Klientów trafia do nas z polecenia, co zwiększa jeszcze naszą determinację w utrzymywaniu wysokich standardów.

To co nas również wyróżnia na tle innych wypożyczalni aut to elastyczne podejście do rozliczania kosztów wynajmu. W wielu firmach przekroczenie doby najmu choćby o pół godziny wiąże się z koniecznością wniesienia opłaty dodatkowej. Ponadto stosowane są dodatkowe wysokie dopłaty za wynajem w święto i w godzinach wieczornych, czy też za podstawienie samochodu pod wskazany adres na terenie miasta. Płaci się też za foteliki dla dziecka, a nawet za same podkładki. Te i inne opłaty dodatkowe częstokroć nawet podwajają koszt całego wynajmu pojazdu. W naszej wypożyczalni samochodów nie płacisz za foteliki, nie pobieramy też opłat za przekroczenie doby wynajmu do 2 godzin ani za dostarczenie auta pod dogodny dla Ciebie adres w Szczecinie. Symboliczne dopłaty obowiązują jedynie w przypadku wypożyczenia po godzinach pracy późnym wieczorem lub w święto.

Każdy nasz stały Klient może liczyć też na atrakcyjne zniżki na kolejne wynajmy, a po kilku wypożyczeniach również na brak konieczności wpłacania kaucji zwrotnej oraz inne korzyści. Innymi słowy im częściej wynajmujesz samochód w naszej wypożyczalni aut tym więcej zyskujesz i tym szybszy i prostszy staje się kolejny wynajem!

Ponadto jesteśmy oficjalnym partnerem ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Szczecińskiej Karty Rodzinnej. Na mocy podpisanych umów posiadacze tej karty mają prawo do otrzymania atrakcyjnych rabatów na wynajem samochodu w Szczecinie. Innymi słowy jeśli masz dużą rodzinę i chcesz wynająć samochód to wybór może być tylko jeden – Amigo rent a car!

Powrót do strony głównej

Warunki wynajmu
Akceptujemy karty płatnicze American Express, Visa i Mastercard
Kontakt
Wypożyczalnia samochodów Szczecin - wynajem aut | Amigo Rent a Car